Instytut Genetyki Roślin
Polskiej Akademii Nauk

Aktualności

  • 07:46 06-07-2023

Informacja o rozpoczętym procesie wyborczym do komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk

Informacja o rozpoczętym procesie wyborczym do komitetów naukowych Polskiej Akademii Nauk

Czytaj więcej
  • 11:17 29-05-2023

Podziękowania za udział w uroczystościach pogrzebowych

Przyjaciołom, znajomym i współpracownikom składamy serdeczne podziękowania za pamięć, okazanie życzliwości oraz udział w ostatnim pożegnaniu naszego Męża i Taty Ś. P. Andrzeja Górnego.
 
Anna, Bartek i Agnieszka z Robertem

Czytaj więcej
  • 08:59 29-05-2023

Konkurs NCN OPUS 24 rozstrzygnięty

Bardzo miło nam poinformować, że w gronie laureatów konkursu Narodowego Centrum Nauki OPUS 24 znalazło się dwoje pracowników naukowych IGR PAN:
dr hab. Lidia Błaszczyk, prof. IGR PAN, która będzie realizowała projekt pt. „RNACTiON: microRNA i siRNA- mediatorzy w komunikacji pomiędzy pszenicą zwyczajną, a patogenicznymi i symbiotycznymi grzybami” oraz dr hab. Robert Malinowski, prof. IGR PAN, który rozpocznie realizację projektu pt. „Zrozumienie zj...

Czytaj więcej
  • 21:27 19-05-2023

Doktorat Honoris Causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dla prof. dr. hab. Marka Świtońskiego

W dniu 18 maja 2023 r. odbyła się uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie Profesorowi Markowi Świtońskiemu, członkowi rzeczywistemu PAN, członkowi Rady Naukowej IGR PAN. Profesorowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej wspaniałej działalności na rzecz nauki.
W tym dniu 70-lecie działalności obchodził Wydział Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki. Pani Dziekan, prof. dr hab. Brygidzie Ślaskiej, i wszystkim pracownikom Wydziału składamy gratulacj...

Czytaj więcej
  • 21:04 19-05-2023

Odejście Profesora Andrzeja Górnego

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci w dniu 15 maja dr. hab. Andrzeja Górnego, profesora IGR PAN - wieloletniego pracownika Instytutu, oddanego sprawom nauki i hodowli roślin, życzliwego kolegi i przyjaciela.
Uroczystości pogrzebowe odbyły się 22 maja br. o godz. 12:00 w Kościele pw. Opatrzności Bożej na os. Bolesława Chrobrego (Piątkowo) w Poznaniu.
 

Czytaj więcej

Copyright Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk