- 14:17 31-12-2015
Resort nauki chce wesprzeć badaczy w walce o granty
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego (MNiSW) we współpracy z Polską Akademią Nauk powoła biuro, które zapewni naukowcom wsparcie administracyjno-organizacyjne podczas zabiegania o granty - zapowiedział w środę minister nauki Jarosław Gowin.http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,407871,resort-nauki-chce-wesprzec-badaczy-w-walce-o-granty.html
Czytaj więcej












